LOOKE LUCIENNA L0494-08 dámská kožená kotníková obuv

SLEVA

Dámská kotníková obuv Looke vyrobena z kvalitní kůže s ozdobným páskem na boku. Kotníková bota je skvělým společníkem v podzimní i jarních dnech. Pryžová podešev zajištuje dlouhou životnost a měkčená stélka zase pohodlí, které si zasloužíte. 

Jak přichází na svět model Lucienna?

Příběh ručně šitých kotníkových bot Looke píší ševci z celého světa. Obuv Looke prochází celou řadou výrobních procesů, jejichž cílem je přizpůsobit obuv tak, aby zákazník ocenil nejen její unikátní vzhled, ale také pohodlí.

Z čeho se Looke vyrábí

Tato francouzská značka si je dobře vědoma, jak moc důležité je zvolit správný materiál. Proto každé výrobě obuvi Looke předchází pečlivý výběr kvalitní kůže, která je brána od již osvědčených dodavatelů. Tento model Lucienna, který je skvělým společníkem především v období jarních a podzimních dnů, byl vyroben z kůže v barvě vínové. Důležité jsou také kvalitní doplňky, které se v Looke nepodceňují. Mezi ty patří nejen ozdobné prvky ale také volba kvalitního zipu, jenž je dodáván od nejlepších výrobců na trhu.

Začínáme u podešve

Podrážku Looke poznáte na první pohled.

Jsou využívány tak, aby přesně odpovídaly potřebám určitého typu obuvi. Podle kterého se volí také materiál podrážky. U kožené vínové obuvi Lucienna je to pevná pryžová podešev v barvě černé. Důležitou roli hraje nejen při celkovém vzhledu, který je pro Looke typický. Ale také v odolnosti obuvi a následného pohodlí ve spojení s kvalitní stélkou.

První cesta k pohodlí

O čem by to bylo, pokud by vám bota nedopřála pohodlí, které si zasloužíte. V následném kroku proto švec přidává dalším dílem skládačky kotníkové obuvi podrážku k mezipodešvi, výplni a stélce. Mezipodešev a výplň hraje roli v tlumení nášlapu a o komfort se postará stélka. U kožené novinky Lucienna je to kožená stélka, která je přizpůsobena chodidlu. Tato kotníková obuv je proto skvělým společníkem ať už vás vaše kroky zavedou kamkoliv.

Svršek jako základ designu

Svršek obuvi Looke nechává vyniknout především ruční práci ševce. Kotníková bota Lucienna proto nabízí detailní prošívání, kde je každá nit zvolena přesně pro daný, do sebe zapadající panel kůže. Obuv Looke je designovány nejen v kombinaci pestrých barev a vzorů. Ale také elegantními a klidnými barvami. Celokožený svršek tohoto stylového kousku ve vínové barvě jednoduše sladíte v každodenních příležitostech.

Looke tak jak je znáte

Po dalších důležitých krocích kožená obuv dostává podobu, kterou již dobře znáte. Obuv prochází rukami několika zkušených ševců. Svršek se skládá s podešví, přidávají se detaily a nakonec tkaničky. U kotníkové boty Lucienna je přidáván ozdobný pásek s průvlekem, který oživí celý vzhled. Cílem obuvi Looke je dopřát vám, naším zákazníkům, nejen originální a atraktivní vzhled ale také pohodlí, které je pro naše nohy důležité.

Zvolte si variantu:

1 850,00 Kč 2 550,00 Kč