LOOKE JOCELINA L0010-40 dámská kožená kotníková obuv velikost pouze 40

SLEVA

Moderní kotníková obuv se sportovním vzhledem značky Looke. Svršek je vyroben z kvalitní kůže, která je zdobena bočním zipem. O vaše pohodlí se postará měkčená kožená stélka. Pryžová podešev zaručuje dlouhou životnost.

Příběh ručně šitých kotníkových bot Looke píší ševci z celého světa. Obuv Looke prochází celou řadou výrobních procesů, jejichž cílem je přizpůsobit obuv tak, aby zákazník ocenil nejen její unikátní vzhled, ale také pohodlí.

Z čeho se Looke vyrábí

Tato francouzská značka si je dobře vědoma, jak moc důležité je zvolit správný materiál. Proto každé výrobě obuvi Looke předchází pečlivý výběr kvalitní kůže, která je brána od již osvědčených dodavatelů. Tento model Jocelina, který je skvělým společníkem především v podzimních dnech, byl vyroben z kůže v barvě černé . Důležité jsou také kvalitní doplňky, které se v Looke nepodceňují. Mezi ty patří nejen ozdobné prvky ale také volba kvalitního zipu, jenž je dodáván od nejlepších výrobců na trhu.

Začínáme u podešve

Podrážku Looke poznáte na první pohled.

Jsou využívány tak, aby přesně odpovídaly potřebám určitého typu obuvi. Podle kterého se volí také materiál podrážky. U modelu Jocelina je to pevná pryžová podešev v neobvyklém kontrastu bílo černé. Důležitou roli hraje nejen v designu, který je pro Looke typický. Ale také v odolnosti obuvi a následného pohodlí ve spojení s kvalitní stélkou.

První cesta k pohodlí

O čem by to bylo, pokud by vám bota nedopřála pohodlí, které si zasloužíte. V následném kroku proto švec přidává dalším dílem skládačky kotníkové obuvi podrážku k mezipodešvi, výplni a stélce. Mezipodešev a výplň hraje roli v tlumení nášlapu a o komfort se postará stélka. U oblíbených Jocelin je to kožená stélka, která je přizpůsobena chodidlu. Tato kotníková obuv vás proto neomrzí ať už se v ní vydáte kamkoliv.

Svršek jako základ designu

Svršek obuvi Looke nechává vyniknout především ruční práci ševce. Kotníková bota Jocelina proto nabízí detailní prošívání, kde je každá nit zvolena přesně pro daný, do sebe zapadající panel kůže. Obuv Looke je designovány nejen v kombinaci pestrých barev a vzorů. Ale také elegantními a klidnými barvami. Celokožený svršek tohoto stylového kousku v černé  barvě můžete skvěle kombinovat se zbytkem šatníku dle vaší fantazie.

Looke tak jak je znáte

Po dalších důležitých krocích Looke dostávají podobu, kterou již dobře znáte. Obuv prochází rukami několika zkušených ševců. Svršek se skládá s podešví, přidávají se detaily a nakonec tkaničky. U kotníkové boty Jocelina je přidáván bílý zip, který nejen, že ozvláštní design, ale také ulehčí nazouvaní. Cílem obuvi Looke je dopřát vám, naším zákazníkům, nejen originální a atraktivní vzhled ale také pohodlí, které je pro naše nohy důležité.

Zvolte si variantu:

1 850,00 Kč 2 550,00 Kč